Loading...
Poznejte nás2023-03-10T10:39:10+00:00

O nás

Myšlenka založení kapely vznikla na festivalu Brána 2016, kterého jsme se účastnily se svými tehdejšími kapelami. Kapelu jsme daly dohromady na počátku roku 2017 a v původním složení jsme se zúčastnily několika soutěží.
V březnu roku 2018 se složení kapely změnilo a přišla k nám Marťa. Od té doby jsme kompletně změnily repertoár a začaly jsme hrát převážně pop. V květnu 2022 se k nám přidal Maty na bicí.
Naším cílem je hlavně aby se to lidem líbilo a bavilo je to a abychom byli spokojeni se svým výkonem.

Nikol Bartoňová
Nikol Bartoňová
Nikča je nejmladší členka kapely. Narodila se v prosinci roku 2005. Neustále zpívá, tancuje a hodně mluví. Je srdečná a důvěřivá. Naprosto zbožňuje Jessie J. Je hlavní zpěvačkou naší kapely již od samého začátku.
Lucie Vachová
Lucie Vachová
Lucka je nezbytnou součástí naší kapely. Narodila se v březnu 2004. Je velmi důvěřivá a přátelská, ale je hrozně zapomnětlivá. Poslouchá např. Alana Walkera, Eda Sheerana, Mirai, Aviciho a Anne-Marii. Jejím nejoblíbenějším předmětem ve škole je hudebka a matematika.V kapele hraje na baskytaru.
Lucie Bartoňová
Lucie Bartoňová
Lucka, přestože není nejmladší, tak je z nás čtyř nejmenší. Narodila se v listopadu 2003. Je usměvavá a kamarádská a velmi kreativní. Grace Vanderwaal, Cimorelli, Miley Cyrus, Calin a Ben Cristovao jsou jsou jedni z jejích nejoblibenějších interpretů. Ve škole ji nejvíce baví matika a hudebka. Kapelu doprovází na akustickou a elektrickou kytaru.
Martina Stloukalová
Martina Stloukalová
Marťa je nejstarší členka kapely. Narodila se v únoru roku 2002. Je kamarádská a společenská. Je učitelkou v mateřské školce. V kapele působí jako kytaristka a zpěvačka.
Matyáš Vítek
Matyáš Vítek
Maty se narodil v říjnu 2004 a je nejnovější člen kapely. V kapele hraje na bicí. Kromě hry na bicí miluje sport např. volejbal nebo posilování. Poslouchá trochu tvrdší hudbu než holky a to třeba Amaranthe, Avenged Sevenfold nebo Powerwolf.