Loading...
Poznejte nás2019-11-25T16:39:11+00:00

O nás

Myšlenka založení kapely vznikla na festivalu Brána 2016, kterého jsme se učastnily se svými tehdejšími kapelami. Kapelu jsme daly dohromady na počátku roku 2017 a v původním složení jsme se zúčastnily několika soutěží.
V březnu roku 2018 se složení kapely změnilo a přišla k nám Marťa. Od té doby jsme kompletně změnily repertoár a začaly jsme hrát převážně pop.
Naším cílem je hlavně aby se to lidem líbilo a bavilo je to a abychom byly spokojeny se svým výkonem.

Nikol Bartoňová
Nikol Bartoňová
Nikča je nejmladší členka kapely. Narodila se v prosinci roku 2005. Neustále zpívá, tancuje a hodně mluví. Je srdečná a důvěřivá. Naprosto zbožňuje Jessie J, Beyonce, P!nk a Eda Sheerana. Ve škole ji baví ruština a hlavně přestávky. Je hlavní zpěvačkou naší kapely.
Lucie Vachová
Lucie Vachová
Lucka je nezbytnou součástí naší kapely. Narodila se v březnu 2004. Ráda tancuje a dělá gymnastiku. Je velmi důvěřivá a přátelská, ale je hrozně zapomnětlivá. Poslouchá např. Alana Walkera, Eda Sheerana, Mirai, Aviciho a Anne-Marii. Jejím nejoblíbenějším předmětem ve škole je hudebka a matematika.V kapele hraje na baskytaru.
Lucie Bartoňová
Lucie Bartoňová
Lucka, přestože není nejmladší, tak je z nás čtyř nejmenší. Narodila se v listopadu 2003. Ráda lyžuje a jezdí na waveboardu. Je usměvavá a kamarádská. Grace Vanderwaal, Cimorelli, Miley Cyrus, Calin a Ben Cristovao jsou jsou jedni z jijích nejoblibenějších interpretů. Ve škole ji nejvíce baví matika a hudebka. Kapelu doprovází na cajon a kytaru.
Martina Stloukalová
Martina Stloukalová
Marťa je nejstarší členka kapely. Narodila se v únoru roku 2002. Je kamarádská a společenská. Ráda zpívá a hraje volejbal. Nejčastěji poslouchá třeba Demi Lovato, Siu, P!nk, Beyoncé a Simu. Ve škole ji baví hudebka a tělocvik. V kapele působí jako kytaristka a zpěvačka.